Sākot ar 01.09.2019. gadu līdz 31.08.2021. gadam Rīgas Igauņu pamatskola piedalās ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programmas Erasmus+ KA2 projektā “Valodu apguves inovācijas”.

Projekta mērķis ir veicināt pedagogu radošumu un mūsdienīgu mācību metožu izmantošanu. Mūsu mērķa grupa ir 1.-6. klases skolēni. Projekta ietvaros ir plānots izveidot kompleksu angļu valodas apguves risinājumu, kas sevī ietvertu mūsdienās tik populāro QR kodu iesaisti, lai ar to palīdzību Baltijas valstu skolēni spētu apgūt angļu valodu atbilstoši mācību vielai – apgūstamo vārdu tulkojumu, to pareizu integrāciju teikumos, šo vārdu vizualizāciju, kā arī vārdu un izveidoto teikumu pareizu izrunu, ko nodrošinās audio failu izveide.

Šī projekta ietvaros mēs turamies pie principa, ka skolēnu nepieciešams uzrunāt tam saistošā un interesējošā valodā, lai maksimāli izvairītos no principa – izlasi, atceries un atstāsti. Tas ko mēs spēsim nodrošināt ar projekta gala rezultātu būs risinājums, ka valodu apgūt ir iespējams jautrā un saistošā veidā pašiem organizējot spēles un praktiskos uzdevumus, papildus tam visam vel apgūstot informācijas tehnoloģijas un to sniegtās iespējas, kuras būs iespējams izmantot arī daudzās citās dzīves jomās nākotnē.


Vadošais koordinators ir biedrība “Vidzemes inovāciju instruments”.

Projekta partneri ir Šiauliai ģimnāzija (Lietuvā) un Hiiumaa ģimnāzija (Igaunijā).

Projektu finansē Eiropas Savienības programma Erasmus+. Vairāk informāciju par programmu var atrast Valsts Izglītības Attīstības aģentūras mājas lapā www.viaa.gov.lv

Dalīties

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!