Pateicoties Eiropas Savienības Erasmus+ programmai Biedrība “Vidzemes inovāciju instruments” sadarbībā ar Karlda Uhisgumnaasium (Igaunija) un Siauliu r. Meskuiciu gimnazija (Lietuva) ir izstrādājusi interaktīvu mācību platformu “GeoTask” ar mērķi padarīt 7.-9.klašu audzēkņiem mācīšanās procesu daudz aizraujošāku un interesantāku.

Geotask.eu lietojama ikvienam interesentam – skolēniem, skolotājiem, tiem, kuri vēlas atsvaidzināt savas zināšanas, kā arī tiem, kuri vēlas jautri pavadīt laiku draugu un ģimenes lokā. Mācību platforma ietver matemātikas, fizikas un ķīmijas uzdevumus, kurus atrisinot tiek iegūta slēpņa koordināta. Iegūstot koordinātu, lietotājs var uzsākt spēli “Geocaching”, jeb “Slēpņošana”. Šādā veidā zināšanas tiek iegūtas caur spēli un mācīšanās process padarīts daudz interesantās un saistošāks ikvienam, īpaši skolas vecuma bērniem.

Projekts īstenots Baltijas valstīs, kas dod iespēju geotask.eu lietot latviešu, lietuviešu, igauņu un angļu valodās.

Interaktīvi mācību materiāli ļauj sasniegt augstākus mācību rezultātus, kā arī padarīt mācību procesu ne tikai noderīgu, bet arī izklaidējošu un aizraujošu. Interaktīvu mācību materiālu izmantošana skolās kļuvusi par ierastu un iecienītu mācību metodi daudzās Eiropas un citās pasaules valstīs.

Biedrība “Vidzemes inovāciju instruments” jau iepriekš veiksmīgi īstenojusi ar izglītību saistītus projektus kā arī piedalījusies projektos kā sadarbības organizācija. Reģistrējies geotask.eu un izmanto zināšanas, lai dotos piedzīvojumā. Aktualitātēm iespējams sekot Facebook, Instagram un Twitter kontos.

Dalīties

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!