Projekta read2do.eu īstenošana ir noslēgusies.

Esam pabeiguši visu mācību video filmēšanu un beidzot jaunā, interaktīvā mācību platforma ir pieejama ikvienam. Projekta ietvaros tika izstrādāti 93 mācību video 8.-10. klašu skolēniem par skolu programmā iekļautajām mācību vielām.

Video tika filmēti visu trīs partneru valstīs (Latvija, Lietuva, Igaunija) dažādās skolās. Video sastāv no teorētisko zināšanu bāzes, reāliem dzīves piemēriem un eksperimentiem Papildus tam, tika izstrādāti 93 pārbaudes darbi par katru video, lai katrs skolēns var novērtēt savas zināšanas pēc video noskatīšanās.

Projekta rezultātā iegūtie video un testi ir lielisks palīgs skolotājiem ikdienas darbā, kā arī skolēniem, lai atvieglotu vielu apguvi.

Projektu komanda izsaka pateicību procesā iesaistītām skolām: Rīgas Valsts 3. ģimnāzija, Ogres 1.vidusskola, Lubānas vidusskola, Preiļu 1.pamatskola, Āgenskalna Valsts ģimnāzija, Skrundas vidusskola Latvijā, kā arī mūsu sadarbības partneru skolas, kas Lietuvā ir Meškuičiu gimnazija un Kärdla Põhikool Igaunijā.

Biedrības “Vidzemes inovāciju instruments” Erasmus+ programmas īstenoto projektu “The practical usage of your theoretical knowledge”  līdzfinansē Eiropas Savienība. Projekta attīstības gaitai var sekot projekta Facebook lapā “read2do” un Instagram “read2do”, kā arī visa projekta mājas lapā www.read2do.eu.

Dalīties

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!